2026 m. vasario 11 d. Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ įvyko apskritojo stalo diskusija „Palangos ikimokyklinių įstaigų maitinimo organizavimas“, kurią inicijavo Palangos miesto savivaldybė. Švietimo skyriaus vedėja Laima Nedzveckienė į diskusiją pakvietė

















