Nuo ateinančių metų birželio visi Palangos miesto gyventojai, turintys Palangiškio kortelę, vietiniais autobusų maršrutais galės važiuoti nemokamai. Tokį sprendimą ketvirtadienį priėmė Palangos miesto savivaldybės taryba. Nemokamas viešasis transportas ypač aktualus

















