Birželio 18 d. rašytojos Žemaitės memorialiniame muziejuje vyko etninės kultūros puoselėtojų pagerbimo šventė. Kaip rašo Palangos miesto savivaldybė, Žemaitijos regioninės etninės kultūros globos taryba už kanklių ir tradicinių instrumentų populiarinimą

















