Ketvirtadienį prisiekė naujas Palangos miesto tarybos narys Martynas Girininkas. M. Girininkas atstovauja Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams. Naujojo Savivaldybės tarybos nario priesaiką priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos narė Laura Martinaitytė.

















