Pasibaigus kalėdiniam laikotarpiui, Palangos gyventojai raginami sąmoningai atsisveikinti su eglutėmis – nupuoštų žaliaskarių nemesti į buitinių atliekų konteinerius, o palikti specialiai tam skirtose surinkimo vietose ar specialiuose konteineriuose. Nuo sausio

















