Į pergalių kelią „URBO-NKL“ sugrįžo Kauno „Žalgirio-2“ (19-8) krepšininkai. Jaunieji žalgiriečiai savo aikštėje 96:87 (23:16, 25:26, 17:25, 31:20) palaužė Palangos „Olimpo“ (11-17) ekipą bei atsitiesė po dviejų pralaimėjimų paeiliui. Šiose
Į pergalių kelią „URBO-NKL“ sugrįžo Kauno „Žalgirio-2“ (19-8) krepšininkai. Jaunieji žalgiriečiai savo aikštėje 96:87 (23:16, 25:26, 17:25, 31:20) palaužė Palangos „Olimpo“ (11-17) ekipą bei atsitiesė po dviejų pralaimėjimų paeiliui. Šiose