Palangoje neblaivus vairuotojas apgadino kelkraštį ir pasišalino iš įvykio vietos

Mūsų Palanga112Prieš 8 mėnesius53 Peržiūros

Vakar, spalio 6 d., Palangoje neblaivus vairuotojas nesuvaldė automobilio.

Kaip informuoja Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, apie 18.25 val. Palangoje, Jonpaparčio gatvėje, automobilio „Volvo S60“ vairuotojas nesuvaldė automobilio, atsitrenkė į kelkraščio kuoliukus, juos apgadino ir pasišalino iš eismo įvykio vietos.

Galimai automobilį „Volvo S60“ vairavusiam 1981 metais gimusiam vyrui nustatytas neblaivumas. Tiksliau – sunkus girtumo laipsnis, 2,54 promilės.

Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Palikite komentarą

captcha
Reload

Please enter the characters shown in the CAPTCHA to verify that you are human.

Įkeliamas kitas įrašas...
Paieška Populiariausi
Įkėlimas

Prisijungimas užtrunka 3 sekundžių...

Prisijungimas užtrunka 3 sekundžių...